(044) 221-49-97,    (093) 165-68-94,    (066) 972-40-77       Режим работы -  БУДНИЕ ДНИ с 9.00 до 18.30 
Корзина
 x 
Корзина пуста
УМОВИ  ГАРАНТІЙНИХ  ЗОБОВ`ЯЗАНЬ

Гарантійні зобов`язання Уповноваженої Організації, що надаються в т.ч. уповноваженими сервісними центрами (УСЦ), поширюються лише на моделі, призначені для поставок та реалізації на території України й придбані в Україні.

Уповноважена Організація несе гарантійні зобов`язання протягом 12 місяців з дати купівлі (при відсутності порушень цих умов), якщо інше не вказано окремим пунктом в виданому гарантійному талоні та не завірено Уповноваженою Організацією.

Технічне обслуговування виробу може забезпечуватись Уповноваженою Організацією або будь-яким Уповноваженим Сервісним Центром протягом всього строку роботи виробу на платній основі. Технічне обслуговування не входить в об`єм гарантійних зовов`язань.

Гарантійні зобов`язання не розповсюджуються: на приладдя виробу, в т.ч. і перераховані нижче, якщо їх заміна передбачена конструкцією і не пов`язана з розібранням виробу. Для всіх видів виробів на: агрегати і вузли, що мають природний обмежений період експлуатації (елементи живлення, зовнішні блоки живлення, сполучні кабелі і перехідники, диски з програмним забезпеченням і драйверами, карти пам`яті, картрижді, чохли, фільтри і пилозбірники, лампи, гумові та поліуретанові ролики та накладки, клинові та зубчасті ремені, монтажні пристрої, інструмент, документацію, що додаєтья до приладу). Крім випадків, коли дефект є виробничим браком, суттєво впливає на роботу приладу, і це буде належним чином аргументовано та доведено користувачем. 

Уповноважена організація не несе гарантійних зобов`язань у наступних випадках:

 • якщо виріб використовувався не за його прямим призначенням;
 • в разі порушення правил та умов експлуатації, встановлення виробу, викладених в Інструкції з експлуатації; 
 • в разі порушення правил та періодичності Технічного Обслуговування, викладених в інструкції з експлуатації (для виробів, для яких Технічне Обслуговування передбачено);
 • якщо виріб має сліди спроб несанкціонованого ремонту або обслуговування;
 • якщо дефект викликаний зміною конструкції або схеми виробу, не прередбаченою Виробником;
 • якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасними випадками, умисними чи необережними діями споживача або третіх осіб;
 • якщо виявлено пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах;
 • якщо необхідне планове Технічне Обслуговування або чистка. 

Гарантійні зобов`язання не розповсюджуються на такі недоліки виробу:

 •  механічні пошкодження, не товарний вигляд та не комплектність виробу, що виявлені після передачі виробу споживачеві;
 •  пошкодження, що виникли внаслідок невідповідності стандартам та рекомендаціям параметрів живлячих, телекомунікаціїних, кабельних та інших підключувальних до виробу мереж, приладів та інших подібних зовнішніх факторів;
 •  пошкодження, викликані використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, комплектуючих, приладдя, запасних частин, елементів живлення, носіїв інформації різних типів. 

Налагодження та встановлення (збір, підключення, запуск й т.п.) виробу може бути виконане користувачем, якщо інше чітко не обумовлено в Інструкції з експлуатації. Інакше ці роботи виконує продавець або УСЦ (на платній основі). При цьому організація чи особа, що виконала ці роботи, несе повну відповідальність за їхню якість та правильність. Вимагайте від цих осіб внести всі данні по виконаним роботам в гарантійний талон.

Уповноважена Організація знімає з себе відповідальність за можливу шкоду, прямо чи опосередковано нанесену даним виробом людям, тваринам, майну, якщо це трапилось внаслідок недотримання правил та умов експлуатації установки виробу; навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб. 

Вироби приймаються в гарантійний ремонт при наявності: 

 •  гарантійного талону;
 •  повної комплектації Виробу (документація, драйвери, кабелі);
 •  товарного чеку.
bm8-duo
Биндер bindMARK bM8 DUO
Артикул: 993179
640 грн
kw-trio-13300
Резак KW-Trio 13300
Артикул: 993178
521 грн
printex-m60
Аппликатор Printex M60
Артикул: 993156
2290 грн

Google+