+38 (093) 165-68-94, +38 (066) 972-40-77, +38 (044) 221-49-97, Viber:+380669724077
Корзина
 x 
Кошик порожній

 SG Office (sg-kiev.com)

Інтернет-магазин з продажу маркувального, банківського та офісного устаткування

Інтернет магазин "SG Office" розпочав свою діяльність 15 вересня 2014 р.


НАШІ ПЕРЕВАГИ:

ПІДБІР ТОВАРУ
 • Перед купівлею будь-якого товару у нас, менеджери Вас проконсультують і допоможуть у виборі, враховуючи Ваш бюджет і необхідні якості. Ви завжди можете отримати повну консультацію товару, який Вас зацікавив.  
ДОСТАВКА
 • По Україні ми висилаємо товар компаніями - перевізниками, такими, як: «Нова Пошта», «Автолюкс», «Делівері», «Інтайм", "Гюнсел», «Укрпошта». Товар надсилаємо в день замовлення, або на наступний день. З післяплатою висилаємо товар тільки "Новою Поштою".
КЛІЄНТИ - ЮРИДИЧНІ ОСОБИ
 • Ми однаково поважаємо наших клієнтів як юридичних, так і фізіцескіх осіб. Тому створили однакові умови за часом відправлення товарів для всіх. Якщо гроші за оплату товару надходять до 11.00, відправлення або доставка товару, зазвичай, відбувається день у день або ж на наступний день. Для отримання товару по Києву досить поставити печатку і підпис на видатковій накладній. Якщо отримує довірена особа - необхідна довіреність на отримання тоовару. У разі відправлення товару по Україні - документи надсилаються в упаковці разом з товаром. У цьому випадку покупець висилає наш екземпляр видаткової накладної "Укрпоштою".
 • Для Юридичних осіб, платників ПДВ рахунок виставляється на ТОВ з ПДВ.
 • Для Юридичних осіб, які не платників ПДВ рахунок може виславляться на Фізичну особу-підприємця. Єдиний податок. 2 група.
ЦІНИ
 • Ми завжди намагаємося запропонувати для Вас кращу ціну. У нашому інтернет-магазині є акційні пропозиції. Також, про можливі знижки на товар Ви можете дізнаватися безпосередньо у наших менеджерів.
ГАРАНТІЯ
 • Ми зацікавлені в постійній співпраці. Менеджери інтернет-магазину "SG Office" порекомендують Вам товар найкращої якості і допоможуть вирішити питання при гарантійному обслуговуванні.
 
СЕРТИФІКАТИ ІМПОРТЕРІВ: 

   Sertifikat1  Sertifikat2

 

   FaceBOOK                       

 

 


 

RUS:

SG Office  Интернет-магазин

по продаже маркировочного, банковского и офисного оборудования
Интернет магазин "SG Office" начал свою деятельность 15 сентября 2014 г. 

 

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА:

 

ПОДБОР ТОВАРА
 • Перед покупкой любого товара у нас, наши менеджеры Вас проконсультируют и подберут товар, учитывая Ваш бюджет и необходимые качества товара. Вы всегда можете получить полную консультацию по интересующему Вас продукту. 

 

ДОСТАВКА 
 • Как правило, если заказ подтвержден до 11.00 доставка происходит день в день или же на следующий день. Сроки доставки по Киеву обычно не превышают одних суток. 
 • По Украине мы высылаем товар компаниями - перевозчиками. По Украине высылаем товар компаниями - перевозчиками, такими, как: «Новая Почта»«Автолюкс»«Деливери», "Интайм"«Гюнсел»"Укрпочта"Высылаем день в день или на следующий день. Наложенным платежом высылаем товар только "Новой Почтой"

 

КЛИЕНТЫ  - ЮРИДИЧЕСКИЕ ЛИЦА 
 • Мы одинаково уважаем наших клиентов как юридических лиц так и физицеских лиц. Поэтому создали одинаковые условия по времени отправки товаров для всех. Если деньги за оплату товара поступают до 11.00, отправка или доставка товара, как правило, происходит день в день или же на следующий день. Для получения товара по Киеву достаточно поставить печать и подпись на нашией накладной. Если получает доверенное лицо - необходима на него доверенность. При отправке товара по Украине - документы высылаются в упаковке вместе с товаром. В этом случае покупатель высылает наш экземпляр расходной накладной "Укрпочтой". 
 • Для Юридических лиц, плательщиков НДС счет выставляется на ООО с НДС.
 • Для Юридических лиц, не плательщиков НДС счет может выславляться на Физическое лицо-предприниматель. Единый налог. 2 группа.

 

ЦЕНЫ
 • Мы всегда стараемся предложить для Вас лучшую цену. В нашем интернет-магазине есть акционные предложения. Также, о возможных скидках на товар Вы можете узнавать непосредственно у наших менеджеров. 

 

ГАРАНТИЯ
 • Мы заинтересованы в постоянном сотрудничестве. Менеджеры интернет-магазина "SG Office" порекомендуют Вам товар наилучшего качества и помогут решить вопросы при гарантийном обслуживании. 

Покупайте у нас!

Додати Коментарі або Відгуки

Захисний код
Оновити