+38 (093) 165-68-94,   +38 (066) 972-40-77, +38 (044) 221-49-97
Корзина
 x 
Кошик порожній


Купити принтер етикеток, принтер чеків, принтер для бірок, POS-принтер, термоетикетку, наклейки, текстильну стрічку за кращими цінами

Сучасний бізнес пов'язаний з торгівельної та складської діяльністю - це серйозна система яка зобов'язує до високої кваліфікації та професіоналізму. Для торгових та складських майданчиків необхідне спеціальне обладнання, яке буде допомагати підтримувати ваш бізнес. Саме у нашому інтернет магазині, SG Office, ви зможете знайти все необхідне обладнання.

Принтер етикеток, принтер наклейок, принтер штрих-кодів- це пристрій для друку самоклеючих наклейок-стікерів, для друку на текстильних стрічках, квитків або просто штрих-кодів. Принтер для друку етикеток від відомих виробників буде довгі роки служити на благо вашого бізнесу. Цінова політика прямим чином залежить від фірми виробника, робочого навантаження та технічних параметрів друкувального пристрою. Найпопулянішими "гравцями" на ринку етикеточних принтерів є Godex, TSC, Zebra. Набирають велику популярність "дочерні" бренди від Samsung і Epson - BIXOLON та HPRT. А у останні роки відомий бренд з "піднебесної" Xprinter.

Принтер чеків, POS-принтер, чековийпринтер, чекодрук -спеціалізованийапаратпризначенийдлядрукувидаткових документівмалогоформату,оптимальнийваріантдлядрукутоварнихчеків,рецептів,квитків,квитанцій,рахунків,видатковихнакладнихтаіншої документації. А з виходомпрограмнихРРО,принтерчеківможедрукуватифіскальнічекияккасовийапаратабофіскальнийреєстратор.

Темроетикетка, термокартон, термо ТОП, термо Еко, поліпропіленова етикетка, напівглянець, бірка, наклейка, нейлонова стрічка, сатинова стрічка, касова стрічка, фарбувальна стрічка, рібон. Це все витратні матеріали до принтера етикеток, притера чеків без яких не можлива робота цих пристроїв. Багато різновидів та назв матеріалів в яких досить легко заплутатись.

Великий різновид торгового обладнання та витратних матеріалів, більш детальну інформацію, технічні характеристики та ціни ви зможете знайти на нашому сайті - SG Office. Наші фахівці підберуть необхідні товари відповідно до ваших потреб за найнижчими цінами. Купуйте у нас!

ДОСТАВКА 

Київ, Україна: 

Перевізником "Нова Пошта"

Про самовивіз у Києві запитуйте менеджера

ОПЛАТА 

●Готівковий ●Безготівковий ●Картковий рахунок ●Накладений платіж

Повернення товару 
●  протягом 14 дн.