+38 (093) 165-68-94,   +38 (066) 972-40-77, +38 (044) 221-49-97
Корзина
 x 
Кошик порожній


   Лічильник банкнот Cassida Haan G2 UV/MG (вбудований калькулятор)

Вбудована Калькуляція по номіналах, ітогова таблиця з перерахованими номіналами
Місткість завантажувальної кишені: 350 банкнот.
Швидкість перерахунку 900/1300/1800 банкнот в хвилину.
Функції: підсумовування декількох пачок, фасування, автоматичний і ручний старт.
Детекції: Ультрафіолетова, манітна (дол.США), на здвоєність, оптична щільність паперу
Артикул: 999262
Опис

Счетчик банкнот Cassida Haan G2 UV/MG

Cassida Haan G2 - новий лічильник банкнот дозволяє перераховувати банкноти різних валют. Рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим оборотом готівки. Висока надійність і стабільність роботи. Перерахунок банкнот з одночасною перевіркою по ультрафіолетової (УФ) і магнітної (МГ) детекції. Бережний перерахунок банкнот різного ступеня зношеності. Зупинка перерахунку і висновок на дисплей коду помилки при виявленні ланцюжка банкнот, здвоєних, злиплих, зам'ятих, банкнот з великим відсутнім фрагментом. Зручна ручка для перенесення лічильника.
 
Характеристики
Режим підсумовування результатів перерахунку дозволяє прорахувати будь-який обсяг однорідної за номіналом грошової маси. Зручний при звірці кількості банкнот в пачці з заявленим у документах кількістю. Також зручний при отриманні від клієнта великої кількості банкнот низьких номіналів, т. к. дозволяє уникнути перерахунку кожної банкноти вручну.
Режим відліку пачки банкнот заданого розміру дозволяє сформувати корінець (100 банкнот) одного номіналу. Режим зручний при видачі заздалегідь відомої суми: касир виставляє на лічильнику необхідну кількість банкнот, після чого кладе на слістиватель будь-яку кількість наявних банкнот цього номіналу. Якщо перелічених банкнот недостатньо, лічильник автоматично продовжить рахунок з накопиченням при наступному перерахунку. Якщо є надлишок банкнот, Cassida Haan G2 відлічить потрібну кількість і зупиниться.
Режим автоматичного початку перерахунку дозволяє уникнути натискання будь-яких клавіш для початку рахунки. Лічильник Haan G2 почне перераховувати банкноти автоматично, як тільки вони опиняться в завантажувальному кишені. Так само є можливість відключення даної функції користувачем.
Калькуляція за номіналом: висновок на дисплей суми перераховуються банкнот без застосування калькулятора для зручності роботи і швидкої обробки готівки (альтернатива рахунку з визначенням номінала). Ітогова таблиця зі списком номіналів та їх перерахованою кількістю по кожному номіналу.
Дворівнева автоматична перевірка справжності для виявлення підроблених банкнот - ультрафіолетова
Режим початку перерахунку при натисканні кнопки «START» дозволяє контролювати початок перерахунку банкнот. Зручний в разі роботи зі старими грошима: у касира є можливість без поспіху рівно укласти банкноти.
 
Вага
4.4 kg
Габарити
250 x 215 x 215 mm
Види детекції
Ультрафіолетова, Магнітна
Детекції помилок перерахунку
Здвоєність, Цілісність, Ланцюжок банкнот
Швидкість перерахунку, банкнот / хв
900/1300/1800
Ємність завантажувальної / приймальної кишень
350/100 банкнот
Розмір фасовки
0-999 / 100-50-25
Калькуляція за номіналом
Є
Потужність, Вт
45
Живлення, В/Гц
100-240/50-60
Режими работи
Підсумовування, Рахунок без детекції, Рахунок з детекцією, Фасовка

Додати Коментарі або Відгуки

Захисний код
Оновити

ДОСТАВКА 

Київ, Україна: 

Перевізником "Нова Пошта"

Про самовивіз у Києві запитуйте менеджера

ОПЛАТА 

●Готівковий ●Безготівковий ●Картковий рахунок ●Накладений платіж

Повернення товару 
●  протягом 14 дн.  

РЕКОМЕНДУЕМ