+38 (044) 221-49-97, +38 (093) 165-68-94, +38 (066) 972-40-77 (Viber)
Корзина
 x 
Кошик порожній

СТАТТІ

Вибираємо сканер штрих коду — ваш надійний помічник на касі, складі та у логістиці

Сучасне обладнання, таке як сканер штрих-кодів в наш час має великий попит у торгівлі, а також у складський та транспортній логістиці. Цей пристрій необхідний для оперативної ідентифікації продукту при його продажу, зберіганні на складі, відвантаженні в магазині та ін.

Skaner 1Сканер штрикоду зчитує унікальний код, нанесений на виріб або продукт, який містить максимум інформації про нього. Штрих код наносять виробники продукції, друкуючи його безпосередньо на упаковку або використовуючи особливі стікери, які наклеюють на товар. Сканер коду «витягує» всі необхідні дані про товар, після чого передає їх до центру обліку. Це може бути звичайний комп'ютер обліку на складі або POS-термінал в приміщенні великого логістичного центру. Центр обліку дозволяє додати або зняти товар з залишків, при цьому значно збільшується швидкість обробки даних і мінімізується ймовірність помилок, викликаних людським фактором. Раніше всі дані необхідно було вводити вручну, що негативно позначалося на швидкості переміщення продукції та обслуговуванні клієнтів. Сучасний сканер штрих коду - це швидкий та надійний помічник персоналу, що зменшуює час реагування і знижуює інтервал обслуговування покупців.

 

На сьогоднішній день купити сканер штрихкоду можна двох основних типів — лінійні та QR або 2D (двомірні).

Liner kodЛінійній сканер штрих-коду може отримувати інформацію у вигляді 10-30 символів (букви та цифри), розташованих під штриховим кодом. Дані не містять інформацію про особливості товару або його ціну, це своєрідний ключ, який відсиляє інформацію на основний сервер до бази даних для іднтифікації самого товару.

Лінійні сканери розділаються на два підтипи зчитування кодів — лазерні та фото (імедж сканери).

  • Лазерний сканер штрих коду відрізняється дуже тонкою лінією підсвітки для зчитування. Лазерний сканер стане в нагоді для обробки дуже щільних та маленьких кодів. Також зручно працювати з товаром, який маркується декількома штрих-кодами. Наприклад мобільні телефони, смартфони: на маркуванні стоїть два-три маленьких штрихкоди. І тут тонка лінія підсвітки сканера дозволяє швидко і точно попасти в один потрібний код. Але у лазерних сканерів є і недоліки. Їм потрібні доволі якісні, чисті та яскраві коди. У внутрішній системі лазерного сканеру міститься дзеркало, яке при падінні на підлогу може випасти зі свого кріплення. І останнє — лазер погано працює при низьких температурах. Це унеможливує його використання на великих не опалювальних складах або при виїзній торгівлі.

В наш час на ринку України є в продажу багато дешевих китайских сканерів штрих-кодів, але ми рекомендуємо перевірені та надійні моделі: Sunlux XL-6200A, Honeywell Youjie YJ3300, Honeywell Eclipse MK5145 та найпопулярніший Zebra Motorola/Symbol LS 2208.

  • Фото-сканер або Імедж-сканер штрих-коду - більш універсальний у використанні. Його головна відмінність - це зчитування “проблемних” шрих-кодів (затертих, забруднених, вицвілих, надірваних). Імедж-сканери сканують коди через скло, зім'яту плівку упаковки, з екранів мобільних пристроїв та моніторів. Ці сканери працюють при більш низьких кліматичних умовах. Але ці пристрої мають більш широку полосу підсвітки, яка не дає точного “прицілювання” до коду. Це помітно, коли поруч разташовані інші, не потрібні штрихові символи. У дешевших моделей процессор ще й довше опрацьовує зображення.

Вибір моделей фото-сканерів дуже великий, але ми рекомендуємо найпопйлярніші та найнадійніші : Supoin H1, SunLux XL-5500, Argox AS-8060 та топові Datalogic QuickScan Lite QW2100, Zebra Motorola/Symbol LI2208, Cino F780

QR кодQR або 2D сканер кодів — найсучасніше обладнання для роботи з двомірними кодами. 2D-коди зазвичай включають в себе більше одного рядка і однієї смужки знаків. Завдяки QR-коду можливо внести повний опис товару, навіть інструкцію з використання. Ці коди використовуються, коли необхідно помістити максимум інформації в штрих код.

Останнім часом у продажу є великий вибір 2D сканерів.

Найпопулярніші бюджетні моделі: Sunlux XL-3200A, HPRT HS-N100, Supoin T2 2D, GEOS SD 580 2D та DKT-8700 2D, Honeywell HH400.

Наступні сканери QR коду більш потужні та скоростні. Але вони й коштуюсь дорожче: Datalogic QuickScan Lite QW2420, Honeywell Voyager XP 1470G Omni, Zebra DS4308-HD та Honeywell YouJie YJ4600, CINO A780

Бездротові сканери. Це окрема ніша сканерів штрих-кодів. Вони можуть буди як лазерними, фото, так і для зчитування QR кодів. Бездротові сканери не “прив'зані” кабелем до робочого місця. Передача даних іде по Bluetooth або радіо-каналу. Відстань роботи може коливатись від 10 до 300 метрів від робочої станції. Деякі моделі містять внутрішню пам'ять, яка не обмежує відстань роботи. DKT-7608, Supoin I1-RU, Supoin I2-B, Sunlux XL-9309, Sunlux XL-93, Supoin SK3306, Argox AR-3201, Datalogic QSCAN QBT2101, Zebra Motorola/Symbol LI4278, Sunlux XL-9529, CINO F780BT, Zebra DS2278-SR, CINO A780BT — далеко не повний перелік популярних моделей безпровіднихсканерівштрих-кодів.

Також, ще є у продажу сканери коду стаціонарні та вбудовані, для робочих місць касирів.

Про більш детальнішу інформацію про сканери штрих кодів ви дізнаєтесь на нашому сайті, а наші менеджери допоможуть підібрати найкращу модель згідно умов екслуатації та вашого бюджету.

 

Viber: +380669724077

Додати Коментарі або Відгуки

Захисний код
Оновити