+38 (093) 165-68-94,   +38 (066) 972-40-77, +38 (044) 221-49-97
Корзина
 x 
Кошик порожній

СТАТТІ

oborud artСтворюєте власний бізнес або відкриваєте нову торгову точку? Тоді, скоріш за все, ви зіткнулися з основною проблемою — вибір та придбання торгового обладнання. Саме наша компанія, SG Office, запропонує вам свою допомогу в цьому не легкому питанні.

Найперше: яке обладнання потрібно придбати одразу, а з чим можна почекати?. Адже на початковому етапі дуже гостро стоїть проблема мінімізації витрат.

Для визначення необхідної техніки на першому етапі, ви маєте описати принцип роботи своєї торгової точки. Завдяки цьому, ми зможемо визначити потрібну саме для вас техніку. Також існує стандартне обладнання, яке потрібно всім, хто займається торгівлею.

  1. Принтер нефіскальних чеків або принтер товарних чеків. Видавати чек (товарний чек) за придбану клієнтом продукцію потрібно в будь-якому випадку, тому варто заздалегідь придбати принтер для друку чеків та витратні матеріали до нього (касову стрічку). Асортимент спеціалізованих принтерів доволі великий. Але ми допоможемо вам без проблем підібрати найбільш відповідну модель, яка буде підходити і за ціною, і за функціональним наповненням.
  2. Принтер для маркування товару. Саме за допомогою принтера етикеток робиться нанесення штрих кодів, цінників, ваших логотипів та іншої необхідної інформації. В якості витратних матеріалів використовують наклейки, бірки, етикетки. Ми досконало вас проконсультуємо з вибору цього на перший погляд складного обладнання та витратних матеріалів до нього.
  3. Сканер штрих-коду. Саме з цим пристроєм ви швидко перенесете в свою базу закодовану інформацію про товар. А також дуже зручно та швидко зробите переоблік на складі чи у магазині, зчитуючи присвоєні вами коди до кожного товару. Різноманіття моделей сканерів штрих кодів дуже велике, та SGOffice допоможе вам не помилитися з його вибором.
  4. Грошова скриня. Зручний металевий ящик з замком для зберігання готівки. Такі скрині відрізняються за розміром, та способом відкриття. Наприклад, ящик може відкриватись за допомогою електронної команди від принтера чеків. Та якщо ви не хочете його підключати до принтера, є моделі грошових скринь з системою (Push-Push). Тобто вони відкриваються натисканням на лицьову панель грошової скрині.
  5. Детектор валют. Обов’язковий пристрій у касира для перевірки справжності банкнот. Його придбання є одним з найважливіших якщо ви плануєте постійно приймати готівку. З нашої практики клієнти купляли детектори вже після того як касир приймав “підробки”. Адже в Україні “ходить” дуже велика кількість якісних підробок, особливо 500 грн. Саме ми допоможемо вам у придбанні якісного та функціонального детектора валют. Також для перевірки гривень є недорогі моделі.

Звісно це не повний список торгового обладнання: POS-термінали, Мікро кіоски, Термінали збору даних, торгові ваги, ваги з чеко друком, лічильники банкнот та інше. Більшість з цього обладнання підбирається індивідуально в залежності від виду вашої діяльності. У будь-якому випадку, ми з радістю полегшимо вам цю роботу і підберемо те, що потрібно саме вам.

Економте свій час та гроші з SG Office.

+38 (044) 221-49-97, +38 (093) 165-68-94, +38 (066) 972-40-77 (Viber)

Додати Коментарі або Відгуки

Захисний код
Оновити

РЕКОМЕНДУЄМО
Аппликатор Dynamic LD70
Аплікатор Dynamic LD70
Артикул: 993059